Електронна декларація про доходи у Дніпрі

Електронна декларація про доходи

Наші консультанти і юристи допоможуть Вам підготуватися до здачі електронної декларації. Спільно з Вами проведуть професійний і докладний внутрішній аудит. Наша мета полягає в тому, щоб показати «відповідність Ваших статків образу життя». Це дозволить Вам правильно заповнити електронну декларацію.

Законом передбачено чотири типи декларацій суб'єкта декларування:

1. Щорічна декларація. Звітний період такої декларації - з 1 січня до 31 грудня попереднього року включно. Термін, до якого подається щорічна декларація, - з 00 годин 00 хвилин 1 січня до 1 квітня наступного за звітним року.

2. Декларація суб'єкта, який припиняє діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Така декларація виконується в різні терміни:

  • а) якщо вищевказана діяльність припинена з ініціативи суб'єкта декларування - не пізніше дня припинення функцій;
  • б) якщо вищевказана діяльність припинена з ініціативи керівника органу, в якому працював суб'єкт декларування, - протягом 20 робочих днів з дня, коли суб'єкт декларування дізнався або повинен був дізнатися про таке припинення.

Звітний період такої декларації - період, не охоплений попередніми деклараціями (поданими суб'єктом раніше). Утримувати вона повинна інформацію станом на останній день такого періоду. Під останнім днем увазі день, що передує дню подачі декларації, а під раніше поданими деклараціями - декларації, подані відповідно до чинного законодавства в загальному, і зокрема - відповідно до Закону України «Про Запобігання Корупції».

3. Декларація суб'єкта, який припинив роботу, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, яка подається в період до 00 годин 00 хвилин 1 квітня року, наступного за звітним роком, в якому була припинена така діяльність. Звітний період такої декларації - попередній рік: з 1 січня по 31 грудня включно. Інформація в ній - за станом на 31 грудня звітного року.

Декларація суб'єкта декларування, яка претендує виконувати обов'язки або бути обраним на посади, зазначені в Законі «Про Запобігання Корупції» (частина 1-а, стаття 3, пункт 1, підпункт «а», і пункт 2).

Саме цю декларацію подають за звітний рік, що передує року, коли особа стала претендувати на зайняття посади або участь у конкурсі. Інформація в подібній декларації повинна охоплювати період з 1 січня до 31 грудня попереднього року включно, якщо інше не передбачено законодавчо.

Незалежно від того який тип декларації Вам необхідно здати, спільно з нами Ви правильно заповните декларацію і продемонструєте необхідне відповідність доходів способу життя.

Роз'яснення та консультації щодо заповнення електронної декларації

Крім того наші фахівці допоможуть Вам грамотно і швидко:

  • Зібрати інформацію для заповнення електронної декларації;
  • Роз'яснити порядок заповнення електронної декларації і повідомлення про суттєві зміни в майновому стані;
  • Здійснити контроль правильності заповнення декларації і повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Ціна і оплата в Україні

Оскільки обсяг, в рамках робіт по електронній декларації про доходи, може значно відрізнятися у нас немає фіксованої ціни на наші послуги. Щоб дізнатися попередню вартість консультації Ви можете звернувшись за телефонами вказаними на сайті або відправивши запит на пошту. Консультації надаються згідно «Публічного договору», з положеннями договору Ви можете ознайомитися на сайті. Здійснити оплату можна на розрахунковий рахунок ТОВ «Податковий консалтинг «БОНУС» в банку.

Ми надаємо консультації та допомогу в оформленні е-декларації на всій території України:

КиївЛьвівОдесаХарківІвано-Франківськ
ЧернівціВінницяХмельницькийЗакарпаттяХерсон
ЧернігівТернопільДніпропетровськЖитомирЗапоріжжя
КіровоградПолтаваСумиМиколаївЧеркаси

Ціна і оплата у Дніпропетровську

У м. Дніпро і Дніпропетровській області наші послуги надаються для всіх, як великих, так і невеликих, територіальних центрів:

ПокровкаВасильківкаНовомосковськКам'янськеВільногірськСолоне
ПетриківкаНікопольМежеваПавлоградМагдалинівкаПокров
ПетропавлівкаКривий РігВерхньодніпровськАпостоловеСофіївкаП'ятихатки
ТомаківкаМарганецьЦаричанкаЖовті ВодиСинельниковеКринички
Е-декларування доходів Податкова консультація Управлінський облік Управлінський аудит Юридична консультація Due Diligence

ДніпроНовомосковськПетриківкаМежоваПетропавлівкаАпостоловеП'ятихаткиЦаричанкаЖовті ВодиСинельникове
МарганецьКривий РігМагдалинівкаВільногірськВасильківкаНікопольСофіївкаКринички
ТомаківкаВерхньодніпровськПавлоградСолонеПокровкаКаменськеПокров

© 2016, Податкова та юридична консультація «Bonus»
м. Дніпро, пр. Мануйловський, д. 73
bonus@helpnalogi.com
тел.: +38 098 484-89-56 , +38 050 480-71-49, +38 099 470-43-83, +38 050 453-76-14.виготовлення і просування сайту - 0562.dp.ua
.
+38 098 484-89-56
+38 050 480-71-49
+38 099 470-43-83
+38 050 453-76-14
м. Дніпро
пр. Мануйловський, д. 73
bonus@helpnalogi.com
. . . .

Зв'язатися з нами

  • * Поля обов'язкові для заповнення
  • Наприклад: Іванов Іван Іванович
  • Формат: +3800000000
  • Формат: example@gmail.com

Публічний договір

Ознайомитися