Експертиза судової документації у Дніпрі

Ознайомлення з документацією судової справи і експертиза матеріалів

Право ознайомлення з матеріалами справи на кожному етапі судового процесу - це невід'ємне право громадян, передбачене статтею 27 Цивільного процесуального кодексу України.

Цитуємо: «Особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них виписки, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, постанов, брати участь в судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення суду, представляти свої доводи, міркування з питань, що виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом».

Можливі перешкоди

Однак на практиці спілкування з працівниками місцевих судів часто перетворюється в неприємну необхідність доводити свої права, тому що секретарі, помічники суддів, працівники канцелярій знаходять всілякі причини для відмови: «Суддя у відсутність», «Сьогодні не прийомний день», «Прийдіть завтра, суддя повинен завізувати »і так далі. Всі ці так звані «причини» є елементарними відмовками, причому, що порушують законні права громадян.

Ваші права

Звернемося до «Інструкції з діловодства в місцевіх Загальна судах, апеляційніх судах областей, апеляційніх судах міст Києва та Севастополя, Апеляційному суді Автономної Республики Крим та Віщому спеціалізованому суді України з РОЗГЛЯДУ цівільніх и крімінальніх справ», затвердженої Державної судової адміністрацією України 17.12.2013 в Наказі № 173.

Інструкція ця регламентує порядок роботи з документами в судах з моменту їх надходження чи створення в суді до знищення в установленому порядку або до передачі до Державного архіву. Складається вона з Загальної та Особливої частин. Розділ 13-й Загальної частини озаглавлений так: «Порядок відачі (надсилання) справ (матеріалів кримінального провадження) для ознайомлення та копій судових документів».

Саме в розділі сказано: «Справи (матеріали кримінального провадження) видаються для ознайомлення апаратом суду по резолюції голови суду, судді (судді-доповідача), секретаря відповідної судової палати на підставі письмової вимоги (заяви) наступним особам: прокурору, .. адвокатам, які беруть участь в розгляді справ, .. іншим учасникам кримінального судочинства, адміністративного або цивільного процесу »; «Особи, зазначені в пункті 13.1 цієї Інструкції, мають право знайомитися з матеріалами цивільних, адміністративних, кримінальних проваджень і справ про адміністративні правопорушення протягом усього робочого дня апарату суду»; «Ознайомлення з матеріалами справи (кримінального провадження) проводиться виключно в приміщенні суду і в присутності працівника апарату суду. Факт ознайомлення з матеріалами справи (кримінального провадження) фіксується працівником апарату суду в журналі видачі судових справ шляхом здійснення запису про те, хто і коли знайомився зі справою (Матеріалами кримінального провадження)».

Іншими словами, ви і / або ваш адвокат маєте повне право в будь-який робочий день (крім обіднього часу) в будівлі суду, в присутності працівника суду ознайомитися з усіма матеріалами вашої справи, про що в спеціальному журналі буде зроблено запис. Правила про прийомних або не прийомний днями на дану процедуру не поширюються; відсутність судді, який веде справу, не є законним аргументом для відмови в наданні Вам документації.

Небажання співробітників суду надати Вам і / або вашому адвокату можливість ознайомитися з необхідними матеріалами є грубим порушенням процесуальних прав. В цьому випадку ви маєте право і повинні писати скаргу на конкретного працівника суду до відповідних органів.

Відзначимо також наступне: порядок ознайомлення з матеріалами судової справи не залежить від форми судового розгляду.

Пам'ятайте: уважне, в спокійній обстановці ознайомлення з матеріалами справи, детальне вивчення доказової бази - це одна з переваг, яке стане в нагоді під час засідання в залі суду і допоможе Вам виграти процес.

Ціна і оплата в Україні

Щоб дізнатися попередню вартість Ви можете звернувшись за телефонами вказаними на сайті або відправивши запит на пошту. Коснультаціі надаються згідно «Публічного договору», з положеннями договору Ви можете ознайомитися на сайті. Здійснити оплату можна на розрахунковий рахунок ТОВ «Податковий консалтинг «БОНУС» в банку.

Ми надаємо консультації та допомогу в оформленні е-декларації на всій території України:

КиївЛьвівОдесаХарківІвано-Франківськ
ЧернівціВінницяХмельницькийЗакарпаттяХерсон
ЧернігівТернопільДніпропетровськЖитомирЗапоріжжя
КіровоградПолтаваСумиМиколаївЧеркаси

Ціна і оплата у Дніпропетровську

У м. Дніпро і Дніпропетровській області наші послуги надаються для всіх, як великих, так і невеликих, територіальних центрів:

ПокровкаВасильківкаНовомосковськКам'янськеВільногірськСолоне
ПетриківкаНікопольМежеваПавлоградМагдалинівкаПокров
ПетропавлівкаКривий РігВерхньодніпровськАпостоловеСофіївкаП'ятихатки
ТомаківкаМарганецьЦаричанкаЖовті ВодиСинельниковеКринички
Е-декларування доходів Податкова консультація Управлінський аудит Юридична консультація Due Diligence Представництво в Україні

ДніпроНовомосковськПетриківкаМежоваПетропавлівкаАпостоловеП'ятихаткиЦаричанкаЖовті ВодиСинельникове
МарганецьКривий РігМагдалинівкаВільногірськВасильківкаНікопольСофіївкаКринички
ТомаківкаВерхньодніпровськПавлоградСолонеПокровкаКаменськеПокров

© 2016, Податкова та юридична консультація «Bonus»
м. Дніпро, пр. Мануйловський, д. 73
bonus@helpnalogi.com
тел.: +38 098 484-89-56 , +38 050 480-71-49, +38 099 470-43-83.виготовлення і просування сайту - 0562.dp.ua
.
+38 098 484-89-56
+38 050 480-71-49
+38 099 470-43-83
м. Дніпро
пр. Мануйловський, д. 73
bonus@helpnalogi.com
. . . .

Зв'язатися з нами

  • * Поля обов'язкові для заповнення
  • Наприклад: Іванов Іван Іванович
  • Формат: +3800000000
  • Формат: example@gmail.com

Публічний договір

Ознайомитися