НК BONUS

Юридична консультація

Стрімко змінюється законодавча база, постійно удосконалюються господарські та цивільно-правові відносини змушують керівників компаній і підприємств оперативно реагувати на нові умови самим або звертатися за спеціальною допомогою до професіоналів.

Тому важко переоцінити важливість роботи юридичних консультантів в умовах ринкової економіки - висококласний юрисконсульт допоможе Вашому бізнесу залишатися конкурентним і успішним.

Сучасний інформаційний простір дозволяє будь-якому мало-мальськи грамотному людині оперативно знайомитися з оновленнями в законодавчій базі, численними поправками до законів, постанов, наказів, інструкцій ... Однак чи впевнені Ви, що знайдете для цього час і, не будучи професіоналом, правильно інтерпретіруете ту чи іншу норму? Чи не краще доручити ці обов'язки фахівця, до компетенції якого якраз входить оперативне відстеження новинок?

Юридична консультація - це зручний спосіб отримати відповіді на всі питання, що цікавлять Вас правові питання. Адвокати-консультанти попередять проблеми, вчасно звернувши Вашу увагу на той чи інший законодавчий нюанс. А якщо вже проблема виникла, фахівці допоможуть гідно і з найменшими втратами її дозволити.

Головна мета будь-якого юрисконсульта - надання високоефективної юридичної допомоги фізичній або юридичній особі.

Наші юристи допоможуть Вам:

  • Розібратися в тонкощах чинного законодавства;
  • Дадуть вичерпні роз'яснення щодо окремих аспектів правових відносин;
  • Вкажуть на можливі шляхи вирішення проблем, що виникли у громадянина або підприємства, компанії;
  • Підкажуть найбільш оптимальний варіант при виборі тієї чи іншої тактики дій.

Ступінь співробітництва з нами Ви визначите самі в залежності від необхідності.

Це будуть:

  • Поодинокі консультації в рамках правового супроводу господарської діяльності.
  • Абонентське юридичне обслуговування суб'єкта господарювання.

Окремими пунктами слід розглянути такі послуги нашої юридичної консультації, як оформлення та експертиза документації та представництво інтересів Вашої компанії перед контролюючими, фіскальними та іншими державними органами.

Робота з документацією є складання, аналіз, експертизу конкретного документа. Це можуть бути договори, угоди, різноманітні види яких схвалюються та / або не забороняються українським законодавством. Кожен з видів має свої особливості, специфіку, які і повинен відстежити фахівець.

Складання або аналіз якісного договору, що захищає інтереси клієнта, - відповідальна і скрупульозна робота, що вимагає досконального знання законодавчої бази і певних умінь і навичок: прогнозувати і запобігати негативним наслідкам його укладення і виконання.

Робота висококласного юриста з договорами допоможе убезпечити майбутнє Вашого підприємства: ще на етапі попереднього обговорення угоди виключити небажані для Вас аспекти з договірних відносин. Практика підтверджує: краще запобігти помилці, ніж боротися з її наслідками. Подання нашими юристами Ваших інтересів в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, участь в переговорах або при укладанні угод - це суттєва економія Вашого часу, вірне вкладення коштів, високий юридичний імідж і ділова репутація вашого бізнесу!

Ціна і оплата в Україні

Щоб дізнатися попередню вартість консультації Ви можете звернувшись за телефонами вказаними на сайті або відправивши запит на пошту. Коснультаціі надаються згідно «Публічного договору», з положеннями договору Ви можете ознайомитися на сайті. Здійснити оплату можна на розрахунковий рахунок ТОВ «Податковий консалтинг «БОНУС» в банку.

Ми надаємо консультації та допомогу в оформленні е-декларації на всій території України:

КиївЛьвівОдесаХарківІвано-Франківськ
ЧернівціВінницяХмельницькийЗакарпаттяХерсон
ЧернігівТернопільДніпропетровськЖитомирЗапоріжжя
КіровоградПолтаваСумиМиколаївЧеркаси

Ціна і оплата у Дніпропетровську

У м. Дніпро і Дніпропетровській області наші послуги надаються для всіх, як великих, так і невеликих, територіальних центрів:

ПокровкаВасильківкаНовомосковськКам'янськеВільногірськСолоне
ПетриківкаНікопольМежеваПавлоградМагдалинівкаПокров
ПетропавлівкаКривий РігВерхньодніпровськАпостоловеСофіївкаП'ятихатки
ТомаківкаМарганецьЦаричанкаЖовті ВодиСинельниковеКринички
Е-декларування доходів Податкова консультація Управлінський облік Управлінський аудит Юридична консультація Due Diligence

ДніпроНовомосковськПетриківкаМежоваПетропавлівкаАпостоловеП'ятихаткиЦаричанкаЖовті ВодиСинельникове
МарганецьКривий РігМагдалинівкаВільногірськВасильківкаНікопольСофіївкаКринички
ТомаківкаВерхньодніпровськПавлоградСолонеПокровкаКаменськеПокров

© 2016, Податкова та юридична консультація «Bonus»
м. Дніпро, пр. Мануйловський, д. 73
bonus@helpnalogi.com
тел.: +38 098 484-89-56 , +38 050 480-71-49, +38 099 470-43-83, +38 050 453-76-14.виготовлення і просування сайту - 0562.dp.ua
.
+38 098 484-89-56
+38 050 480-71-49
+38 099 470-43-83
+38 050 453-76-14
м. Дніпро
пр. Мануйловський, д. 73
bonus@helpnalogi.com
. . . .

Зв'язатися з нами

  • * Поля обов'язкові для заповнення
  • Наприклад: Іванов Іван Іванович
  • Формат: +3800000000
  • Формат: example@gmail.com

Публічний договір

Ознайомитися