НК BONUS

Декларування доходів громадян

з 1 січня 2020 року стартує кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2019 року

Якщо Ви отримали протягом минулого року доходи від продажу об’єктів майнових та немайнових прав,  інвестиційний прибуток (продажу акцій і інших цінних паперів), надання в оренду рухомого і нерухомого майна, отримали спадок, подарунки, іноземні доходи та інші доходи, що підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, та доходи від осіб, які не є податковими агентами, тоді Ви зобов’язані подати до органу державної податкової служби річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Питання запровадження «нульової декларації», введення якої передбачається, зокрема, законопроєктом № 1232 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей застосування спеціального декларування за порушення фізичними особами податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, що мали місце до 31 грудня 2018 року» є на слуху громадськості уже тривалий час.

Для цього фізична особа – громадянин України матиме право подати одноразову декларацію про активи із зазначенням активів, що належать суб'єкту декларування на праві приватної власності. При поданні такої декларації суб`єкт декларування звільняється від необхідності зазначення інформації про джерела походження та вартість задекларованих активів.

В одноразовій декларації потрібно буде відобразити активи фізичної особи, зокрема, у вигляді валютних цінностей, цінні папери, рухоме та нерухоме майно, об’єкти незавершеного будівництва, частки (паї) у майні юридичних осіб, інші майнові та нематеріальні активи як в Україні, так і за кордоном.

Також фізична особа матиме право самостійно визначити в одноразовій декларації розмір доходу або його частини, з яких раніше не сплачено ПДФО та який був джерелом придбання активів, про який відсутня інформація щодо джерел його походження, та сплатити з нього ПДФО.

У разі якщо протягом періоду одноразового декларування до подання одноразової декларації фізична особа розмістить грошові кошти в державному банку строком від 12 місяців без права дострокового повернення вкладу та/або придбає державні облігації України з терміном обігу від 12 місяців без права дострокового погашення, до відповідних доходів, з яких раніше не сплачено ПДФО, буде застосована менша ставка.

Після завершення кампанії добровільного одноразового декларування законопроектом передбачається запровадити метод контролю за витратами фізичних осіб та відповідності їх отриманим доходам.

Метод контролю за витратами фізичних осіб буде застосовуватися контролюючими органами (після подання фізичними особами декларацій про доходи за 2020 рік) та буде базуватися на порівнянні понесених фізичною особою витрат (станом на 2019 рік) на придбання неподільних одиниць товарів (робіт, послуг), здійснених з 01.012020 р., з розміром доходів, отриманих фізичною особою з 01.01.2020 р., з яких сплачено ПДФО та розміром коштів, задекларованих фізичною особою у одноразовій декларації.

У разі якщо за результатами такого порівняння контролюючим органом буде виявлено перевищення витрат над доходами контролюючий орган розпочинає процедуру попереднього з’ясування виникнення перевищення витрат над доходами.

У випадку документального підтвердження відповідності витрат фізичною особою отриманим доходам контролюючий орган повинен буде завершити процедуру з’ясування виникнення перевищення витрат над доходами без будь яких наслідків для фізичної особи.

У разі ненадання (несвоєчасного надання) фізичною особою інформації щодо джерел отримання коштів для здійснення витрат, або отримання контролюючим органом інформації, що не підтверджує джерела отримання коштів для здійснення витрат, контролюючий орган розпочне проведення документальної невиїзної перевірки.

При підтвердженні під час документальної невиїзної перевірки перевищення витрат фізичної особи над її доходами контролюючий орган визначатиме податкове зобов’язання з ПДФО з суми такого перевищення за базовою ставкою 18 %.

декларування доходів громадян

«Нульове» декларування: підготуємося заздалегідь

Ми проконсультуємо і допоможемо Вам заповнити та подати декларацію про майновий стан і доходи громадян у відповідності до діючого законодавства і встановленого порядку. Також допоможемо розібратися про основні випадки та обов’язковість подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Правильне заповнення декларації за допомогою фахівців нашого підприємства передбачає спільний з Вами детальний і грамотний внутрішній аудит, мета якого – правильне відображення Ваших доходів та в майбутньому самостійний контроль Ваших витрат.

РАЗОМ З ВАМИ МИ:

  • Підготуємо всі необхідні відомості для декларації про майновий стан і доходи;
  • Допоможемо розібратися в порядку її заповнення;
  • Перевіримо правильність заповнення декларації про майновий стан і доходи;
  • Допоможемо проводити контроль Ваших витрат.

Ціна і оплата в Україні

Оскільки обсяг і складність робіт в рамках консультації по законодавству, що стосується електронного декларування, може значно відрізнятися, у нас немає фіксованої ціни на наші послуги. Дізнатися попередню вартість консультації Ви можете, звернувшись за телефонами, вказаними на сайті, або відправивши запит на електронну пошту.

Консультації надаються відповідно до «Публічного договору», з положеннями якого Ви можете ознайомитися на сайті.

Ми надаємо консультації та допомогу в оформленні е-декларації на всій території України:

КиївЛьвівОдесаХарківІвано-Франківськ
ЧернівціВінницяХмельницькийЗакарпаттяХерсон
ЧернігівТернопільДніпропетровськЖитомирЗапоріжжя
КіровоградПолтаваСумиМиколаївЧеркаси

Ціна і оплата у Дніпропетровську

У м. Дніпро і Дніпропетровській області наші послуги надаються для всіх, як великих, так і невеликих, територіальних центрів:

ПокровкаВасильківкаНовомосковськКам'янськеВільногірськСолоне
ПетриківкаНікопольМежеваПавлоградМагдалинівкаПокров
ПетропавлівкаКривий РігВерхньодніпровськАпостоловеСофіївкаП'ятихатки
ТомаківкаМарганецьЦаричанкаЖовті ВодиСинельниковеКринички
Е-декларування доходів Податкова консультація Управлінський облік Управлінський аудит Юридична консультація Due Diligence

ДніпроНовомосковськПетриківкаМежоваПетропавлівкаАпостоловеП'ятихаткиЦаричанкаЖовті ВодиСинельникове
МарганецьКривий РігМагдалинівкаВільногірськВасильківкаНікопольСофіївкаКринички
ТомаківкаВерхньодніпровськПавлоградСолонеПокровкаКаменськеПокров

© 2016, Податкова та юридична консультація «Bonus»
м. Дніпро, пр. Мануйловський, д. 73
bonus@helpnalogi.com
тел.: +38 098 484-89-56 , +38 050 480-71-49, +38 099 470-43-83, +38 050 453-76-14.виготовлення і просування сайту - 0562.dp.ua
.
+38 098 484-89-56
+38 050 480-71-49
+38 099 470-43-83
+38 050 453-76-14
м. Дніпро
пр. Мануйловський, д. 73
bonus@helpnalogi.com
. . . .

Зв'язатися з нами

  • * Поля обов'язкові для заповнення
  • Наприклад: Іванов Іван Іванович
  • Формат: +3800000000
  • Формат: example@gmail.com

Публічний договір

Ознайомитися