НК BONUS

Податкові консультації

Мінімізувати податки, не порушуючи законів, вірно і вчасно здавати податкові та фінансові звіти, дати відсіч протиправним претензіями чиновників - ось обов'язки податкового консультанта. Авторитетна думка професіонала допоможе в повсякденній роботі або в неординарних ситуаціях, наприклад, в суді.

Професія податкового консультанта в розвинених країнах давно стала шанованою і затребуваною, адже без експерта важко розібратися в хитросплетіннях податкового законодавства. Для нашої країни ця спеціальність нова і перспективна. У послугах податкових консультантів відчувають потребу суб'єкти господарювання всіх форм власності і різних масштабів, як-ніяк нюанси оподаткування існують в кожній сфері діяльності.

У лютому 2004 року Міністерством праці України прийняті відповідність кваліфікаційним вимогам до спеціальності податкового консультанта. Цьому сприяла велика підготовча робота Союзу податкових консультантів, і раніше здійснював сертифікацію фахівців. Професія «Консультант з податків і зборів» зафіксована в Державному класифікаторі професій. Ці кроки стали важливою віхою на шляху визнання важливості для держави і суспільства нашої діяльності.

З огляду на високий рівень підготовки фахівця з податків і зборів та відповідний рівень оплати його послуг, важко кожної компанії містити таку одиницю в штаті. З іншого боку, що підтверджується практикою, податковий консультант найраціональнішим і ефективним способом позбавляє від податкових проблем. Вихід з цієї ситуації - залучення до роботи компанії зовнішнього фахівця.

Призначення податкового консалтингу

Всі завдання податкового консалтингу підпорядковані головній меті: захищати платника податків та його інтереси. Для цього податкові консультанти:

  • Проектують ведення бізнесу в загальному або конкретних угод зокрема з урахуванням оподаткування;
  • Оцінюють доречність мінімізації податків;
  • Запобігають конфлікти з податковою службою;
  • Зменшують можливі наслідки від уже виниклих конфліктів;
  • Попереджають порушення майнових прав платника податків.

Вищий клас роботи податкового консультанта - розробити таку стратегію і тактику оплати податків, яка дозволить вашій компанії стати найбільш конкурентною на ринку, використовувати всі види пільг і преференцій, дозволених законодавцем, не порушуючи букви закону.

Необхідно врахувати: робота зовнішнього консультанта не може бути одноразовою для успішного бізнесу, адже оподаткування і ринок змінюються, часто - стрімко. Висококласний податковий консультант постійно перебуває в курсі всіх новинок і допомагає скорегувати їм же розроблену стратегію.

Наступний крок - розробка консультантом конкретних методик, згідно з якими будуть діяти виконавці. Під методиками маються на увазі посадові інструкції, правила та регламенти - все те, що допоможе рядовим співробітникам перейнятися ідеєю оптимального оподаткування. Така робота досить времяемка і копітка, проте гарантовано дає позитивний результат.

У будь-який момент співробітники вашої компанії можуть звернутися до консультанта за допомогою, і вони отримають вичерпну і грамотну відповідь.

При виборі податкового консультанта враховуємо декілька простих правил

Ступінь взаємодії з податковим консультантом визначається завданнями, які ви перед ним поставите: будь то термінова одинична консультація, оцінка податкових наслідків від того чи іншого кроку або повне комплексне обслуговування.

Практики рекомендують зупинитися на конкретного фахівця, який і забезпечить системний підхід до захисту ваших інтересів при оподаткуванні. При цьому професіонал буде в курсі кожного етапу бізнес-планів - від початкового до передбачуваної захисту в залі суду.

Вибирати того чи іншого консультанта слід в залежності від його репутації на ринку, експертних публікацій в пресі, досвіду, ціни послуг.

Найбільш ефективним залишається системне супровід бізнесу податковим консультантом. Як показує практика, стрімка зміна оподаткування України найчастіше ставить в безвихідь навіть самого досвідченого галузевого фахівця, тому вкладення коштів в податковий консалтинг виправдано. Пам'ятайте: набагато дешевше не припуститися помилки, ніж платити за її наслідки.

Ціна і оплата в Україні

Оскільки обсяг робіт по податкової консультації може мати відчутні відмінності у нас немає фіксованої ціни на наші послуги. Щоб дізнатися попередню вартість консультації Ви можете звернувшись за телефонами вказаними на сайті або відправивши запит на пошту. Консультації надаються згідно «Публічного договору», з положеннями договору Ви можете ознайомитися на сайті. Здійснити оплату можна на розрахунковий рахунок ТОВ «Податковий консалтинг «БОНУС» в банку.

Ми надаємо консультації та допомогу в оформленні е-декларації на всій території України:

КиївЛьвівОдесаХарківІвано-Франківськ
ЧернівціВінницяХмельницькийЗакарпаттяХерсон
ЧернігівТернопільДніпропетровськЖитомирЗапоріжжя
КіровоградПолтаваСумиМиколаївЧеркаси

Ціна і оплата у Дніпропетровську

У м. Дніпро і Дніпропетровській області наші послуги надаються для всіх, як великих, так і невеликих, територіальних центрів:

ПокровкаВасильківкаНовомосковськКам'янськеВільногірськСолоне
ПетриківкаНікопольМежеваПавлоградМагдалинівкаПокров
ПетропавлівкаКривий РігВерхньодніпровськАпостоловеСофіївкаП'ятихатки
ТомаківкаМарганецьЦаричанкаЖовті ВодиСинельниковеКринички
Е-декларування доходів Податкова консультація Управлінський облік Управлінський аудит Юридична консультація Due Diligence

ДніпроНовомосковськПетриківкаМежоваПетропавлівкаАпостоловеП'ятихаткиЦаричанкаЖовті ВодиСинельникове
МарганецьКривий РігМагдалинівкаВільногірськВасильківкаНікопольСофіївкаКринички
ТомаківкаВерхньодніпровськПавлоградСолонеПокровкаКаменськеПокров

© 2016, Податкова та юридична консультація «Bonus»
м. Дніпро, пр. Мануйловський, д. 73
bonus@helpnalogi.com
тел.: +38 098 484-89-56 , +38 050 480-71-49, +38 099 470-43-83, +38 050 453-76-14.виготовлення і просування сайту - 0562.dp.ua
.
+38 098 484-89-56
+38 050 480-71-49
+38 099 470-43-83
+38 050 453-76-14
м. Дніпро
пр. Мануйловський, д. 73
bonus@helpnalogi.com
. . . .

Зв'язатися з нами

  • * Поля обов'язкові для заповнення
  • Наприклад: Іванов Іван Іванович
  • Формат: +3800000000
  • Формат: example@gmail.com

Публічний договір

Ознайомитися